PŘEDSTAVUJEME REVOLUČNÍ NÁTĚR IDEAPAINT

Originální, praktické, ekonomické a ekologické řešení, které promění jakýkoliv typ zdi nebo povrchu na popisovatelné a stíratelné plátno.

Vaše nápady si zaslouží dostatečný prostor pro jejich vyjádření. Nelimitujte se omezenou plochou flipchartů a tradičních tabulí, osvoboďte své stěny, stoly, dveře, nábytek pomocí moderního popisovatelného nátěru IdeaPaint. Tento inovativní nátěr vám poskytne dostatečné, téměř neomezené plochy pro vyjádření, znázornění a sdílení společných myšlenek a ideí. Záleží jenom na prostoru, ve kterém tento šetrný nátěr použijete. Dokáže zaujmout a motivovat každého, ne jenom vaše spolupracovníky ve firmě, ale rovněž i studenty a učitelé ve školách a celou rodinu doma při společných volných chvílích strávených novým, kreativním způsobem.

Nenáročná instalace, dlouhodobá životnost a garance 10 let dělá z IdeaPaint cenově bezkonkurenční řešení v porovnání s tradičními řešeními, jako jsou křídové tabule a flipcharty.

Když si vyberete originální nátěr IdeaPaint, máte jistotu, že šetříte nejen svou peněženku, ale rovněž i životní prostředí a vlastní zdraví. Značka IdeaPaint, kterou vám přinášíme na český a slovenský trh splňuje nejpřísnější normy ochrany životního prostředí a nemá žádné negativní účinky na lidské zdraví. Chtějte proto certifikovaný originál a vyhněte se levnějším napodobeninám. Získáte neomezený prostor pro své nápady a bude vás to stát méně než klasické tabule a flipcharty, a to díky dlouhé životnosti každého originálního nátěru IdeaPaint.

Garantujeme vám nejvyšší kvalitu použitých materiálů značky IdeaPaint a instalací na různé povrchy a typy stěn. To nejsou jen prázdné řeči, nabízíme vám záruku 10 let.

Vaše spokojenost je na prvním místě. Kvalitní nátěr IdeaPaint v kombinaci s jeho profesionálně provedenou instalací vám garantují dlouhodobé používání bez nečekaných problémů a ztráty funkčnosti v průběhu následujících let. Nepřistupujte na kompromisní a „udělej si sám“ řěšení. Náš certifikovaný tým odborníků a kvalitní produkty značky IdeaPaint, které jsme oficiálním prodejcem a realizátorem v Čechách a na Slovensku, jsou pro vás tou hlavní zárukou, že dostáváte tu nejvyšší kvalitu. K tomu jako bonus ještě přidáme záruku 10 let na instalovaný nátěr IdeaPaint od iPAINT. .

I v Čechách a na Slovensku již firmy, školy a domácnosti objevili neomezené kreativní možnosti popisovatelného nátěru IdeaPaint.

S více jak 100 000 úspěšnými instalacemi po celém světě a více jak stovkou zákazníků v Čechách a na Slovensku je IdeaPaint, jako objevitel na sucho stíratelného nátěru jednoznačně nejoblíbenější značkou a zlatým standardem v této oblasti.

Podívejte se na produkty a příslušenství značky IdeaPaint.