OBJEVTE

IPAINT MAGNETIC LOGO_vectorized

popisovatelnou plochu s magnetickou funkcí, která opravdu funguje.
iPAINT MAGNETIC je inteligentní magnetická popisovatelná plocha, která vyniká svou nadprůměrnou magnetickou silou a vysoce kvalitním popisovatelným nátěrem bez kompromisů.

100% MAGNETICKÁ SÍLA

Při použití doporučeného magnetického příslušenství iPAINT MAGNETIC garantuje dostatečnou sílu magnetické vrstvy díky vysokému podílu magnetické kovové složky v nátěru a profesionální instalaci na míru vašemu povrchu. Plochy iPAINT MAGNETIC vykazují vyšší ferroaktivitu než běžné neznačkové, zda DIY kopie. Praxe ve firmách ukázala, že např. při použití identických magnetů udrží naše stěny často větší svazek papírů.

100% POPISOVATELNÝ POVRCH

iPAINT MAGNETIC garantuje kvalitní popisovatelný povrch komerční kvality bez nežádoucí drsnosti, která se může vyskytovat u alternativních neznačkových řešení. Díky unikátnímu know-how a použitým materiálům iPAINT MAGNETIC garantuje vysoce kvalitní magnetický povrch s popisovatelnou funkcí bez omezení a kompromisů. Skvělé a především dlouholeté funkční řešení pro Vaši firmu.

100% KVALITA MATERIÁLŮ

Při instalaci iPAINT MAGNETIC využíváme vysoce kvalitní ověřené materiály, zejména značky IdeaPaint. V závislosti na typu povrchu kombinujeme popisovatelný nátěr IdeaPaint s prvotřídními kovovými tapetami PULL by IdeaPaint nebo kvalitním kovovým nátěrem. Díky tomu iPAINT MAGNETIC představuje řešení pro firmy, které funguje opravdu spolehlivě a dlouhodobě. Bez kompromisů.

100% NEJVÝHODNĚJŠÍ CENA

iPAINT MAGNETIC představuje řešení, které se vyplatí i po finanční stránce. Instalace levných plechů na stěnu je časově i technicky náročná, a tím pádem drahá. Navíc, v případě špatně upevněných plechů, může jít o řešení s krátkodobou životností, protože nedostatečně ukotvené plechy se při mazání často hýbou. Proto volte řešení, které se opravdu vyplatí. iPAINT MAGNETIC je plocha s 10 letou zárukou.

Recenze našich zákazníků

iPAINT MAGNETIC představuje bezkonkurenční a funkční řešení magnetické tabule s popisovatelnou funkcí, které český, slovenský a maďarský trh v současnosti nabízí. Nadstandardní kvalitu iPAINT MAGNETIC potvrzují reálné dlouholeté pozitivní zkušenosti českých a slovenská firem, které iPAINT MAGNETIC využívají už dnes.

PŘEDSTAVUJEME NOVINKU

iPANT Now Magnetic

iPAINT Now je ideální řešení pro všechny, kteří hledají rychlé a okamžité řešení popisovatelné plochy (s možností přídavné funkce MAGNETIC). Použitá technologie iPAINT Now zvládne i specifické povrchy, jako například skleněné stěny ve firmách či nábytek (šatní dveře, skříně, apod.), a to bez omezení kvality či fuknčnosti magnetické a popisovatelné vrstvy. Navíc ke novince iPAINT Now dostanete od nás 5 letou záruku a startovací balíček na psaní, mazání, údržbu a případné magnetkování zdarma!

Objevte i vy iPAINT MAGNETIC, pospisovatelnú plochu s magnetickou funkcí bez kompromisů a 10 letou zárukou.